Bize Ulaşın

All Products >> Kameralar >>Canon 60D

Product Details

  • 1 Günlük Kiralama: 80 TL
  • 3 Günlük Kiralama: 225 TL
  • 5 Günlük Kiralama: 325 TL
  • 7 Günlük Kiralama: 450 TL

 

 

Canon 60D 18-135 IS Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Giriş seviyesi bodylerden daha iyi görüntüleri alabileceğiniz bir yenilik Canon EOS 60D. Daha üstün görüntü kalitesi ile birlikte kullanıcıya daha iyi fotoğraflar sunan model gövde kalitesi ve sağlamlığıyla ön plana çıkan bir DSLR olarak karşımıza çıkıyor.

Canon EF ve EF-S lensler ile uyumluluk gösteren Canon EOS 60D Giriş seviyesi modellerin dışında body kullanmak isteyenler için ideal bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

 

18.0 Megapxel CMOS Sensör ve DIGIC 4 Görüntü İşlemcisi

18 megapiksel çözünürlüklü Canon CMOS görüntü sensörüne sahip model DIGIC 4 Görüntü İşlemci, 9 noktaya otomatik netleme sistemi ve Canon’a özgü iFCL poz ölçümleme sistemi cihaza profesyonel bir dijital DSLR cihazın üstünlüklerini kullanıcılarına sunuyor.

Canon EOS 60D 18 Megapiksellik CMOS Sensörü ile çektiği fotoğrafları DIGIC 4 Görüntü İşlemcisi ile kaydetmenizi sağlarken bunun 5.3fps çekim hızına yansımasını da görülebiliyor. Hızlı bir şekilde fotoğrafı işleyen DIGIC 4 aynı şekilde görüntü kalitesine de diğer fonksiyonlarıyla yardımcı oluyor.

 

Canon EOS 60D 3 inç Dönebilir LCD ekran

            Canon EOS 60D SLR fotoğraf makinesi Canon EOS modellerinde bir ilk olarak çok açılı döndürülebilen hareketli ve 3 inç büyüklüğünde LCD ekrana sahip. 1,040,000 nokta VGA çözünürlüklü LCD ekran yansıma önleyici ve leke tutmayan yapısı ile son derece keskin netlikte görüntüler sunuyor.

HD videolarınızı makine üzerinde izlerken renkler ve keskinlikten ödün vermeden görüntülemenizi sağlayan 3 inç ekranı yüksek kalitedeki fotoğraflarınızı iyi şekilde izlemenize olanak sağlıyor.

 

ISO 100-6400 ( 12800’e kadar Genişletilebilir)

            İdeal ISO aralıklarının dışında ara değerleri de alabileceğiniz ISO değerleri ile Canon EOS 60D kullanıcısına grensiz fotoğraflar sunma konusunda Canon’un ön saflarında yer alıyor. Gündüz çekimlerindeki düşük ISO değerlerini gece çekimlerine de yansıtan DSLR yüksek ISO’larda görüntü bozulmadan fotoğraf çekebilmenize olanak sağlarken ayrıca “Kumlanma Giderme” özelliği ile görüntüyü daha da iyileştirebiliyor.

ISO 100 ve 6400 Aralığında çalışan makine 12.800’e kadar genişletilebiliyor. Bu da gece portre çekimlerinde ve hareketi dondurabileceğiniz çekimlerde kullanıcının hizmetine sunuluyor.

 

5.3 fps Seri Çekim Hızı (58 Büyük JPEG ve 16 RAW)

Hareketli nesneleri net bir şekilde yakalamanın en iyi yolarından biri olan seri çekim hızı Canon EOS 60D ile bize saniyede 5.3fps sunuyor. Spor ve benzeri hızlı çekimler için önemli bir özellik olan bu özelliği ile Canon EOS 60D Orta sınıf DSLR bodyler arasında üst sırada kendisine yer buluyor.

Canon EOS 60D Hepsi Cross Type olan 9 AF noktası ile 5.3fps Seri çekim hızı birleştiğinde spor fotoğrafı çekenler için de ideal bir body özelliğini kazanıyor.

 

Full HD Film Kalitesi!

Fotoğraf kalitesinin yanında Full HD video performansıyla göz dolduran Canon EOS 60D karşımıza videoda hız da sunuyor. Full HD moda PAL ve NTSC seçeneklerini sunan HDSLR Saniyede 24 karde hızdan 60 kare hıza kadar olanak tanır. Kurgu aşamasında Slow Motion yapılması gerektiğinde karşımıza 60kare/sn ile çıkan Canon EOS 60D Videoda hareketin en net halini size sunmakta sıkıntı çekmiyor.

Dönebilen ekranı ile konser ve sahne çekimlerinde yüksekten çekebilir makro vb çekimler için de istediğiniz şekilde hareket verebilir ve kolaylıkla videolarınızı çekebilirsiniz.

 

Elektronik Terazi

İlk olarak Canon EOS 7D de karşımıza çıkan Elektronik Terazi özelliğini Canon 60D’ye de entegre etmiş. Manzara çekimlerinde kadrajdaki eğikliği giderebilmek adına kullanılabilecek olan Elektronik Terazi ufuk çizgisi düzeltmesi konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Genelde Tripod üzerinde gerçekleştirilmesi zor olan bu özellik Canon 60D ile birlikte kaçırılmaması gereken günışığı manzara çekimlerinde ve gece çekimlerinde göremediğiniz ufuk çizgisi düzeltmelerinde fazlasıyla görevini yerine getiriyor.

 

SD/SDHC/SDXC Hafıza Kartlarıyla Uyumluluk

Hızlı özellikteki Hafıza Kartlarıyla kullanıldığında videolarınızı kayıt sorunu yaşamadan kaydedebilirsiniz. Uyumlu kart mdoelleriyle sorunsuzca fotoğraflarınızı kaydedip saklayabilirsiniz.

 

Canon EF ve EF-S Lenslerle Olan Uyumluluk

            Canon EF ve EF-S lensleri kullanabileceğiniz Canon EOS 60D Geniş bir Lens yelpazesiyle onlarca çeşit lensi kullanmanıza olanak sağlar. Fisheye lenslerdenTtele lenslere kadar oldukça fazla lens çeşitliliğine sahip olan EF ve EF-S lenslerin yanı sıra Diğer markalara ait lenslerin EF ve EF-S bayonet lenslerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Flaş ve Canon EOS 60D

Entegre flaşıyla EOS 60D gece portre çekimlerinde ve günışığı dolgu flaşlı yapmak istediğiniz çekimlerde sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Canon ürün gamında bulunan harici tepe flaşlarıyla birlikte uzaktan tetiklenebilecek slave moda sahip tüm flaşları makineden ayrı kullanabileceğiniz gibi çekimlerinize ayrı bir stüdyo havası da kazandırabilirsiniz.

Tetikleyici olmadan kullanabileceğiniz bu sistemin yanında uyumlu tetikleyicilerle birlikte HSS(High Speed Sync) olarak flaşlarınızı 1/8000 enstantane değerinde çekimler yapabilirsiniz. Kendi menüsünde bulunan Hızlı Senkron ayarları ile TTL, E-TTL ve I-TTL olarak uzaktan senkronize edebileceğiniz günışığı çekimlerindeki kullanımını da destekleyen Canon EOS 60D ve Canon Flaşlarıyla birlikte uyumlu markaların Flaşlarını da kullanabilirsiniz.

 

Yaratıcı Filtreler ve RAW İşleme !

 

RAW fotoğraf çektikten sonra fotoğrafları bilgisayardaki yazılımlarda işlemekten kurtaran yaratıcı filtreler ve RAW fotoğraf düzenleme yapabileceğiniz Canon EOS 60D amatör kullanıcıları da düşünerek geliştirmiştir.

Bu filtrelerden Kumlu Siyah&Beyaz fotoğraf efekti ile s&b analoıg film etkisini alabileceğiniz gibi minyatür efekti ile tilt-shift fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Portrelerde de soft focus efekti daha yumuşak görüntülü portrelere sahip olmanızı kolaylaştıracaktır.

 

Efektlerin dışında Raw fotoğraflarınızın kontrast ve level ayarları üzerinde düzenlemeler yapabilir hızlı baskı öncesi çeşitli bilgisayar yazılımlarına gerek kalmadan kontrastlı ve canlı renklere sahip olabilirsiniz.

 

Picture Style Editor (Version 1.8.0)

            Canon’un sunduğu Picture Style özelliği ile Çekmiş olduğunuz Jpeg fotoğrafları kendi isteklerinize göre özelleştirebilir Picture Style Editör ile bu özellikleri artırabilirsiniz.

Canon 60D
5 (100%) 2 votes
Canon 60D