Bize Ulaşın

Yönetmenlerin, genç sinemacıların ve reklamcıların en çok tercih ettiği Canon film ekipmanlarını araştırdık. Dünyanın en iyi fotoğraf makinası üreticilerinden birisidir Canon. Bir kere herhangi bir modeline sahip olma şansını elde eden kişide tutku yaratan fotograf makinaların başında gelir.

Amerikan görünümlü japon görüntüleme sistemleri ve optik firmasıdır. Hesap makinesinden dürbüne kadar birçok alanda üretim yapsada, unutmayalım ki; özü ve kökeni fotoğraf makineleri ve ekipmanlarıdır. Canon adı ise 1934 te yani şirketin kuruluş tarihinden 3 yıl evvel üretilen bir fotoğraf makinesinden gelmektedir.

090513045453Canon_5D-MkIII_body


1-Canon 5 D Mark 3

Ülkemizde de bir çok dizi ve filmin çekimlerinde kullanılan Canon firmasının ürettiği en kapsamlı ve kullanışlı cihazların başında gelen 5D Mark III, profesyonel kullanıcılar için vazgeçilmez bir cihaz olma yolunda ilerliyor.

Canon 5 D Mark 3


2-Canon EOS C100 Mark II

Tek kişilik video çekimi için ideal olan EOS C100 Mark II, en çarpıcı görsellik tutkularınıza ulaşmanıza olanak sağlar. Bu sezgisel kamera bir üst seviye Sinema EOS görüntüleme performansı ve üstün yaratıcılık özgürlüğü sunar.

Canon EOS C100 Mark II


4-Canon Sinema Lensleri

Canon sinema lensleri, çağdaş sinematografların zorlu standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Gelişmiş optik tasarım ve 11 yapraklı hızlı diyafram muhteşem performans sağlar; sağlam yapısı ise her çekim koşulunda olağanüstü kullanım özellikleri sunar.

Canon Sinema Lensleri


5-Canon Ef Lens Serisi

En geniş odak aralığından, en dar açıya tüm alternatifleri bulabileceğiniz Canon EF Lens serisi kullanıcılarına düşük diyaframlı kaliteli çekim imkanı sağlamaktadır.

Canon Ef Lens Serisi


6-EOS C300

Çığır açan nitelikte profesyonel bir sinema kamerası olan EOS C300, Canon’un kanıtlanmış video teknolojisini ve lens tecrübesini EOS yaratıcılığıyla bir araya getirir. Değiştirilebilir EF lensleri her hikayeyi anlatabilmek için benzersiz bir özgürlük verir.

EOS C300


7-RC-V100

Canon Uzaktan Kumandalı RC-V100 video kamera kullanıcılarına büyük özgürlükler sunuyor. Stüdyoda, dış mekanda veya daha önce erişilemeyen bir konumda, neredeyse tüm video kamera işlevleri için kablolu uzaktan kumanda kullanımı sunar.

RC-V100


8-Canon 5 D Mark 2

Tam kare EOS 5D Mark II, üstün çözünürlüğü 3,9 kare/sn çekim ve eşsiz yüksek ISO performansıyla birleştirir. Tam HD film kaydı sayesinde kaliteli çekimlerin sınırlarını zorlar.

Canon 5 D Mark 2


9-EOS-1D C

Hem fotoğraf hem de film çekiminde yıldızlaşan çığır açıcı multimedya fotoğraf makinesi EOS-1D C, 4k filmleri ve Canon Log Gamma gibi gelişmiş video işlevlerini yüksek performanslı DSLR gövdesinde bir araya getiriyor.

EOS-1D C


10-Canon XEED WUX6000

WUXGA çözünürlük, yüksek parlaklık ve üst kalite optikler onu ödün vermeyen kurulum projektörü yapar.

Canon’un en üst kurulum projektörüyle gerçekten nefes kesici görüntüler elde edin. Doğal WUXGA çözünürlük, 6000 lümen renk parlaklığı ve beş adet yüksek kaliteli opsiyonel lense sahiptir.

Canon XEED WUX6000 Projector


 

 

 

 

Yönetmenlerin en çok tercih ettiği Canon film ekipmanları