Bize Ulaşın

All Products >> Kameralar >>GoPro Hero 4 Black

Product Details

    • 1 Günlük Kiralama: 100 TL
    • 3 Günlük Kiralama: 275 TL
    • 5 Günlük Kiralama: 400 TL
    • 7 Günlük Kiralama: 475 TL

Tüm Zamanların en Gelişmiş GoPro ‘su.

HERO4 Black tüm zamanların en gelişmiş GoPro ‘su. Geliştirilmiş görüntü kalitesi ve 2 kat daha hızlı işlemci ile 2x daha hızlı saniyede kare oranı sağlar bu sayede Emmy® ödüllü GoPro performansını bir üst seviyeye taşımaktadır. İnanılmaz yüksek çözünürlükte 4K30 ve 2.7K50 video, yüksek kayıt hızlı 1080p120 video sayesinde siz ve sizin dünyanızla ilgili sersemletici ve sürükleyici çekimler yapabilirsiniz. Yeni  Protune? ayarları hem video hem fotoğraflar üzerinde manüel kontrol imkanı sağlayarak sizlere Renk, asa (ISO), Pozlama (Exposure)ve daha fazlasına erişmenize olanak tanıyacaktır. 40m sugeçirmezdir ve saniyede 30 kareye varan 12mp fotoğraf imkanı tanır, geliştirilmiş ses kaydı eklendiğinde HERO4 Black kuşkusuz hayatınıza dair kayıtlar için çözümdür.

2x kat Performans.

2 kat daha güçlü işlemci, 2x daha hızlı saniye kare oranı ve hatta daha iyi görüntü kalitesi sayesinde çok satan öncülerinden, HERO4 Black daha keskin, detaylı ve zengin görüntüler sunmakta. Yeni özellikler ve teknolojiler ile birleşerek ,geliştirilmiş ses kaydı, kullanılabilirlik, Wifi kablosuz bağlantı ve fazlası ile, HERO4 Black tüm zamanların en gelişmiş en performanslı GoPro ‘su.

4K30. 4x 1080p (Full HD görüntünün 4 katı).

4K30, 2.7K50, 1080p120?HERO4 Black aksiyon kameralar arasında, yüksek çözünürlüklü, bu derece kuvvetli yüksek saniye kare oranı sunan ilk kameradır. Zamanının pahalı ve ulaşımı zor kameralarının yerine, HERO4 Black, gerçek profesyonel video kalitesini ufak bir pakette sunmakta. Sarsıcı netlik, akıcı ve yumuşak Slow motion ( ağır çekim ), sinema kalitesinde kayıtlar, HERO4 Black hepsini sizlere sunmakta.

Hızlı, Güçlü Fotoğraflama.

12MP seri çekim, saniyede 30 kare, HERO4 Black kaçırmak istemediğiniz anları yakalamanızda size yardımcı olacaktır. Tek fotoğraf çekin yada zaman aralıklı( Time Lapse ) çekimler yapın, 0.5sn ila 60sn arası ayarlayarak fotoğraflar çekin, çekim düğmesine basamadığınızda örneğin kaskınıza bağlı kullanırken, kullanışlı olduğunu göreceksiniz, hiçbir önemli anınızı kaçırmayın.

Gece çekimleri için Yeni Ayarlar.

Gece gökyüzünü yepyeni yöntemlerle fotoğraflayın. Yeni Night Photo ve Night Lapse modları sizlere pozlama (Exposure) üzerinde 30sn’yelere varan kontrol imkanı sunmakta. İster saman yolunu fotoğraflıyor olun ister kamp ateşini, Night Photo ve Night Lapse sizlere daha önce fotoğraflama imkanı bulamadığınız düşük ışık ortamlarında çekimler yapma şansı tanıyacaktır.

Yerleşik Wi-Fi + Bluetooth ile, Kontrol et, Ön İzle ve paylaş.

HERO4 Black yerleşik Wi-Fi ve Bluetooth® ile,  GoPro App bağlantısı, Smart Remote2 kumanda kullanabilirsiniz. GoPro App telefonunuzu yada tabletinizi uzaktan kumandaya çevirerek, sizlere canlı görüntü, bütün ayar ve özelliklere uzaktan ve rahatça ulaşım imkanı sunmaktadır. Kolaylıkla kayıt yapabilir, çekim ve kayıtlarınızı izleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Akıllı uzaktan kumanda sayesinde birden çok GoPro kamerayı 180m’ye kadar uzaktan kontrol imkanı bulabilirsiniz.

En iyi anlarınızı Tag’layın.

HiLight Tag, yeni HERO4 özelliği, sizlere kayıt sırasında anahtar anlarınızı işaretleme imkanı tanıyacaktır ki bu sayede tekrar izleme sırasında video editlerken yada paylaşırken rahatlıkla ve hızla ulaşabilme imkanı bulacaksınız. İşlem için ayrılmış tuşa basmanız yeterli, kameranızdan GoPro APP üzerinden yada akıllı kumanda2 ile rahatlıkla Tag oluşturabilirsiniz.

Dünyanın en sürükleyici videoları.

HERO4 Black SuperView?, GoPro-ya özel video modu, sizlere geniş açı yepyeni ve sürükleyici perspektif imkanını sağlar. Bu sayede hem kendinizi hemde çevrenizi çok daha rahat kaydedebilirsiniz bu sayede sizi saran ve her maceranızın içinde görüntüler kaydedebilirsiniz.

Otomatik Düşük Işık Modu

Bırakın kameranız sizin yerinize düşünsün. Otomatik düşük ışık modu akıllıca en ideal düşük ışık modu hızlarını ayarlayarak size en iyi performansı sunacaktır. Kamera ayarlarınızı değiştirmeden aydınlık alanlardan karanlığa rahatlıkla geçebilirsiniz.

Hızlı Yakala, Rahatlığı.

QuikCapture modu sayesinde farkettiğiniz anda anı yakalayabilirsiniz. GoPro’nuz tek tuşlu bir kameraya dönüşecek, bir tuşla açılarak aynı anda kayıt etmeye başlayacaktır. Bir kere basarak video kaydı başlatın, basılı tutup 2sn bekleyerek Time Lapse fotoğraf çekimine başlayın. Epik çekimleri kaçırmayacaksınız.

Profesyonel audio performansı.

Yeni güçlü ses sistemi ile HERO4 Black temiz ve High Fidelity(doğala en yakın ses) kayıtlar yapma imkanı tanıyor. Yeni son teknoloji mikrofon 2x dinamik menzil sağlarken yeni yazılım sayesinde yumuşak ve doğal kayıtlar almanıza olanak tanıyacaktır. Bütünleşik ADC (analogtan dijitale çevirici) sayesinde HERO4 Black daha fazla çeşitlilik sağlayarak profesyonel harici mikrofonları kullanarak ses kayıtları almanıza imkan tanır, ister ses kaydı alın ister konser kaydı yapın.

Protune?, şimdi hem Fotoğraf hem Video.

Protune kameranızın full performansını ortaya çıkaracaktır, düşük sıkıştırma, sinema kalitesinde optimizasyonu, profesyonel prodüksiyonlarda rahatlıkla kullanılabilir, gelişmiş kontrol seçenekleri sayesinde daha etkili şekilde, fotoğraf ve videolara müdehale etme şansı bulacaksınız. Kreatif yanınız ayarlanabilir renk, ISO, Beyaz dengesi, keskinlik ve pozlama ayarlarını rahatlatıcı bulacaktır. GoPro kameralar içinde en geniş manüel kontrol imkanının tadını çıkartın!

Geliştirilmiş kamera kontrolü.

HERO4 Black kamera ayarlarına daha hızlı ve etkin şekilde ulaşmanıza ve müdehale etmenize izin verecek şekilde yenilendi. Basitleştirilmiş menüler, ulaşım ve kullanım kolaylığı daha önce olmadığı kadar kolay hale getirmekte.

GoPro App + yazılım.

Gopro deneyiminizi Gopro APP ve GoPro Studio ile genişleterek zenginleştirin. GoPro APP sizlere kameranızı uzaktan akıllı telefon yada tablet yardımı ile kontrol etmeniz için imkan tanımakta. İçeriğinizi sosyal medya ağlarında paylaşabilir, görüntüleyebilir, en yeni ve iyi videoları GoPro kanalında izleme şansı bulabilirsiniz. Gopro Studio ile yeni gopro tarzı videolarını oluşturabilir ve dünya ile paylaşabilirsiniz!
Paket İçeriği:
GoPro HERO4 Black kamera
HERO4 Standart housing
HERO4 Standart Housing Skeleton Arka Kapak
USB Kablo
HERO4 Batarya
Hızlı Ayırma Tokası
J-Hızlı Ayırma Tokası
Eğik Yüzey Yapıştırıcı Aparat
Düz Yüzey Yapıştırıcı Aparat
Pivot Kol
Ayırma Tokası Sabitleyici
Kullanım klavuzu (EN)
GoPro Sticker
GoPro Hero 4 Black
5 (100%) 1 vote
GoPro Hero 4 Black