Bize Ulaşın

All Products >> Kameralar >>DJI Phantom 3 Professional Flycam

Product Details

  • 1 Günlük Kiralama: 750 TL (Tecrübeli operatör + 4 adet batarya + 4K Kamera)

Topmodels Airstudio ekibi ile ücretsiz uçuş ve havadan görüntüleme eğitimi avantajı ile!

Dji Phantom 3 Advanced 2.7K Kamera ile Uçuşa Hazır Multikopter Seti!

Dahili 12mp kamerası ve canlı yayın imkanı ile şuana kadar ki en iyi Phantom!

Gökyüzünün en derinine ulaşın ve profesyonel kalitede perspektif görüntüler yakalayın.
Kristal netliğinde kamera ile gerçek tam zamanlı HD video görüntüleyin, uçuşunuzu çok fonksiyonlu olarak yönlendirin.Bu cihazla neler mi yaratılabilir?

2.7K kamerası ile gökyüzüne çıkan ve keşfetmenin özgürlüğü yaşayın. 2KM mesafeye kadar kontrol ve dahili Lightbridge HD canlı yayın aktarım sistemi ile kesintisiz görüntü aktarımı Dji Phantom 3 modelinin en yenilikçi özelliği.

Phantom 3’ünüzü tam olarak kendi kontrolünüz altında tutun, kumandanız ve kontrol ekranınızdan gerekli tüm ayarlara anında ulaşarak müdahale edin. 3 kat daha uzak mesafelere ulaştığınızda da modeliniz yakınınızdaymış gibi modelinize hükmedin. Ekranınıza gelen temiz ve HD kalitedeki görüntüyle tüm detayları görerek, kolay ve kontrollü uçuşu hissedin.

Dji Phantom 3 Advanced

Canlı HD Görüntüleme, 2km(1.2mil) uzaklığa kadar canlı 720p yayın imkanı!

 Entegre Dji Lightbridge canlı yayın aktarım sistemi ile Dji Phantom 3 artık kusursuz.

Dji Phantom 3 Advanced

  • Kamera Özellikleri
  • UHD: 2.7K 2704x1520p 30
  • FULL HD: 1920x1080p 24/25/30/48/50/60
  • HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60

Dji Pilot App, Dji Phantom 3 multikopterlerinde kullanılmaya başlandı. Bu uygulama sayesinde yapabilecekleriniz arttı. Bu uygulama sayesinde kameranızı kontrol edebilir, tüm ince ayarlarını yapabilirsiniz.

Otomatik video edit özelliği ile en iyi kareleri bulur ve birleştirir. Uçuşlarda kayıt edilen görüntüleri anında sosyal medyada paylaşabilirsiz. Ayrıca Youtube üzerinden canlı yayın imkanı sunmaktadır.

Aktif harita sistemi sayesinde, harita üzerinde Dji Phantom 3 multikopterinizin anlık yerini görebilirsiniz.

Dji Phantom 3 Advanced

Yepyeni Akıllı Batarya!

Bataryanızın anlık durumunu ve her hücrenin mevcut voltajını uygulama ekranında görebilirsiniz. Anlık ölçüler sayesinde Dji App üzerinde ne kadar uçuş yapabileceğinizi size bildirir.

Dji Phantom 3 multikopter ile yeniden tasarlanmış şarj aleti gelmektedir. Bu sayede şarj süresi daha da kısalmıştır.

Uçuş karekterinize göre 20 ile 23 dakika arasında uçuş yapabilmektedir. 4S 14.8V lipo bataryası ile motorlar artık daha efektif çalışabilmektedir.

Yeni Kumanda ile daha özgürsünüz!

Eski Dji Phantom kumandaları ile karşılaştırıldığında neredeyse 6 farklı kontrol imkanı sunmaktadır.

Kolay Kullanım ve Güvenli Uçuş İmkanız!

 Pozisyon sabitleyici ünitesi sayesinde artık kapalı ortamlarda bile GPS bağlantısı varmış gibi stabil uçuş yapabilmektedir. Dahili sensörler sayesinde Dji Phantom 3 yeri tarar ve en düşük irtifada bile mükemmel uçuş sağlar.

Tek tuş ile Phantom 3 cihazınız yine sizin belirleyebildiğiniz yükseklikle uçuşa hazır olarak mükemmel sabitlikle ve sabit yükseklikle sizi bekleyebilir. Sonrasında direk olarak o konumdan uçuşunuza başlamanıza olanak tanır.

Yeni Dji Phantom 3 multikopterinde tek tuşla kalkış ve otomatik eve dönüş imkanı sunulmaktadır. Ayrıca kritik batarya seviyesine ulaşıldığında Dji Phantom 3 doğrudan kalkış yapılan veya sizin tarafınızdan ev noktası tayin edilen noktaya iniş yapmak için geri döner.

 

DJI Phantom 3 Professional Flycam
5 (100%) 2 votes
DJI Phantom 3 Professional Flycam