"Kiral?k Film Ekipmanlar?"

Atomos Ninja Inferno 7inc 4K HDMI Kayitci

atomos

5,0 (1)

  1 Gün Kiralık

  225 TL

3 Gün Kiralık

550 TL

5 Gün Kiralık

750 TL

Canon C200 4K Kamera Tanıtım

 • 1920 x 1200 Dokunmatik Ekran
 • 10-Bit FRC Monitor İşleme
 • 4K HDMI Input
 • 1500 cd/m² Parlaklık
 • HDR Mod ile 10-Stop Dinamik Alan

Atomos Ninja Inferno 4K HMDI Kayıtçı ve Monitör İnceleme

Tüm sektörün tanıdığı Atomos Shogun Inferno'ya bir kardeş olarak Ninja Inferno'yu piyasaya sürdü.

Ninja Inferno'nun en önemli farkı 60p olması ve HDR özelliği ayrıca ekran parlaklığı 1500nit.

Ninja Inferno ile HDMI üzerinden Hollywood Monitörleme & Kayıt

Ninja Inferno 4Kp60 10-bit kameraların profesyonel yeteneklerini ortaya çıkarır ve sensörden kaydın kameramanın maksimum renk doğruluğu, renk çözünürlüğü ve dinamik aralık ( dynamic range ) ile kameranın kendi içine yaptığı kaydın limitlerini ortadan kaldırır. Monitör ve HDR kayıt veya Log yüksek bitrate Apple ProRes veya Avid DnxHR olarak 4:2:2’ 10bit’e kadar Rec709.

Dahili sağlam muhafaza, 4K 60p'ye kadar olan sinyaller için tam boyutlu HDMI 2.0 giriş, oynatma veya bir vizör ve diğer monitörler için bir HDMI çıkış, çalışırken değiştirilebilir çift pil sistemi, DC şebeke bağlantısı ile yedeklenen sürekli güç, seçilen Canon, Sony, Panasonic ve Nikon kameralarından otomatik HDMI kayıt başlatma / durdurma tetiklemesi ve dahili 3:2 ve 2:2 pulldown (indirgeme) özelliği ile interlace videoyu progressive'e dönüştürme.

Bugün Mümkün Olan En İyi Görüntüyü Kaydedin, MPEG'i yok edin - 4K60p 10-bit Pro-Res ve DNxHR

Kamera içerisinde 4K 60p kaydetmek yeterince görünebilir, ancak yanlış codec ile yapılan kayıt postadaki esnekliği kısıtlıyor ve görüntülerinizi teknik olarak reddetti bile riskler. Ninja Inferno, 4K 60p Apple Pro-Res veya Avid DNxHR'ye 10 bit renk bilgisiyle ve hassas ve etkili 4: 2: 2 renk kodlamasıyla aynı film gibi ayrı kareler olarak sensörden doğrudan kaydeder.

Video çekenler sıklıkla gölgede kalan alanlar ve patlayan noktalardaki detayları pozlama arasındaki seçimle karşı karşıya kalır. Bazı kameraların daha geniş parlaklık aralığını kaydettiği Log özelliği bir parça çözüm olabilir fakat halen monitörün görüntü kalitesinden ödün vermek zorunda kalınır.
 

Özellikler:

1920 x1200 dokunmatik ekran

 

 • 10-Bit Panel & 1500 cd/m² parlaklık
 • HDR Mode ( 10.5 Stop Dynamic Range )
 • Kayıt için Yüksek Parlak Mode . 709 Viewing
 • 4096 DCI ve UHD 4K kayıt
 • 10-Bit 4:2:2 ProRes & DNxHR codec kayıt
 • 4K HDMI giriş/çıkış
 • SSD'ye kayıt
 • 3.5mm mikrofon giriş
 • Çift batarya yuvası

Geçmişteki monitörler görüntü yönetmenlerini parlaklığın ve parlaklık yelpazesinin ( dynamic range ) eksikliğinden dolayı fedakarlık yapmak zorunda bırakıyordu. Patlayan noktaları pozlamak ve gölgede detaylar kaybetmek veya mat soluk görüntülü Log çekim arasında kalınıyordu.  Ninja Flame HDMI üzerinden 4K/HD 10 bit ProRes/DNx kayıt yapabilen bir 7" AtomHDR yazılımlı 1500nit dış çekim monitördür. AtomHDR mühendisliği ile parlaklık ve dynamic range, bütün parlaklık yelpazesinde doğal ve canlı renklerle HDR log'un tüm detaylarını gösterir.

Camera Log (S-Log2, S-Log3, C-Log, V-Log v.b.) kaydınızda maksimum sensor ayrıntılarını ortaya koyar fakat, monitörde soluk gözükür ve pozlamada karara varmayı zorlaştırır. Görüntü Yönetmenleri için ödün vermek LUT'un yaklaşık görüntüsünü anlamaktır fakat detayları kurban etmek veya kalibrasyon kartları kullanmak, waveform ve bazı "göz kararı" figürlerle doğru pozlamak için ayarlanır. AtomHDR kesin olarak HDR Log çekimini gözün gördüğü gibi görmek için Log olarak parlaklığı ekrana veren bir çözümdür. 

1500 nit ışıkla capcanlı görüntüler

Tüm çekimlere HDR Log kayıt denmesi doğru olmaz. 10 stop dinamik aralık gerektirmeyen durumlarda, açık hava için yüksek parlaklıkta geleneksel standart dinamik aralığı (SDR / Rec709) izlemek için 1500nit panelin yoğunluğunu kullanın.

Her seferinde mükemmel çekim için HDR veya parlak SDR arasında kolayca doğru modu seç ve övünülen 10 bir işlemcili 1920x1080 çözünürlükteki, 325ppi piksel yoğunluğunda, doğal LCD’de renk sapmalarına opsiyonel kalibrasyon ve hassas video ayarlar deposu olan 7” ekran üzerinde ayarlarla meşgul ol.

DSLR'ınızdan daha fazlasını alın                                

HDMI Log çıkışı ile DSLR ve aynasız kameralar ile mükemmel bir ikilidir. Gimbal kullanıcılarından kurumsallara veya bağımsız film yapımcılarına kadar kayıtlarınız anında Hollywood, Bağımsız Film yapımcıları ve Televizyoncular (ProRes ve DNxHR ) için olan standarda yüklecektir. Ayrıca teknik olarak Post Prodüksiyon'da reddilmeyeceğinize emin olabileceksiniz ve kalibre edilmiş 7" AtomHDR yüksek parlak monitör üzerinde doğal renklerle ayarlanmış kamera Log'unun ayrıntılarını görebileceksiniz.

Ekonomik güvenilir kayıt kartı                               

Yüksek kapasiteli kartların sensörden doğrudan kayıt ile bir araya getirilmesi, bir çok kameranın dayattığı geleneksel 30 dakikalık bariyerin atlanabileceği anlamına gelir.

Profesyonel 4K & HD kayıt                               

Kamerada 4K ve yüksek kare hızı HD kaydetmek için yeterli görünebilir, ancak doğru codec'le kayıt yapmadığınız sürece, post prodüksiyon esnekliğini kısıtlıyorsunuz ve hatta çekimlerinizin teknik olarak reddedilmesi riskini yaşıyorsunuz. 4K'nın yüksek piksel yoğunluğuyla birlikte, Ninja Flame, Apple ProRes veya AVID DNxHR gibi, daha yüksek çözünürlüklü, 10 bit renk bilgili, daha kesin ve etkili 4:2:2 renk kodlamalı ve görsel açıdan kayıpsız, kurguya hazır codec'leri kaydeder.
 
Artık profesyonel olarak kayıt yapabilir, tıpkı film gibi özel kareleri yakalayabilir, post prodüksiyonda ve renk düzeltmede daha fazla yaratıcı olabilirsiniz. Buna ek olarak, dahili kaydı atlamak, birçok aynasız / DSLR kamerada bulunan 30 dakikalık kayıt engelini ortadan kaldırıyor.
 
Sürekli güç geri döndü ... süper hızlı şarj ile.

HD ürünlerimizde öncülük eden patentli sürekli güç sistemimiz 4K serisinde geri döndü. Güç düşükken otomatik olarak ikinci pile cihaz çalışırken geçen değiştirilebilir çift pil sistemi, etkileyici hızlı pil şarj cihazı ve çift 4 hücreli piller (birlikte gelmezler) ile birleştiğinde, dış çekimde sürekli gücünün garanti edildiği anlamına gelir.

Gelişmiş DSLR ses dinleme                                       

Ninja Flame'de ayrıca sesi de video kadar iyi kaydedin. 8 kanala kadar HDMI ses veya 2 kanal analog ses girişini özel ses ölçüm göstergelerinde izleyin. Kare gecikmesi için tam kilitli kare, kazanç ayarı ve harici mikrofon kullanırken (3.5mm balanssız giriş) mikrofon seviyesini ayarlayın.
 
Gelişmiş kayıt yeteneği 
                                     
10 bitlik 4: 2: 2 ProRes / DNx'in dışında Ninja Flame, diğer kaydedicilerde bulunmayan kayıt işlevleri ekliyor. Canon, Sony, Panasonic, Nikon kameralarından HDMI üzerinden başlatma / durdurma işlemini tetikler. Dahili 3:2 ve 2:2 pulldown (indirgeme) özelliği ile kameranızdaki interlace videoyu aşamalı olarak progressive'e dönüştürün. Pre-roll (eylemi kaçırmamak için sürekli önbellek kaydı) ve yaratıcılığınızı en üst düzeye çıkarmak için TimeLapse gibi gelişmiş işlevleri elde edin.

Canon C200 4K Kamera Teknik Özellikleri


>
Özellik Açıklama

Canon C200 4K Kamera Kiralama Paket İçindekiler


Canon C200 4K Kamera Kiralama Fiyat Listesi


Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 225 ₺ 225 ₺
3 Gün 550 ₺ 183.33333333333 ₺
5 Gün 750 ₺ 150 ₺
7 Gün 1000 ₺ 142.85714285714 ₺
10 Gün 0 ₺ 0 ₺
14 Gün 0 ₺ 0 ₺
21 Gün 0 ₺ 0 ₺
30 Gün 0 ₺ 0 ₺