"Kiralik Film Ekipmanlari"

Atomos Ninja Flame 7 Kayıtçı

Kiralık Atomos Ninja Flame 7″ 4K HDMI Monitör ve Kayıtçı

5,0 (1)

Tüm sektörün tanıdığı Kiralık Atomos Ninja Flame’in Hardcase ve Aksesuarlar olmayan yalnız soft..

1 Gün Kiralık

175 TL

3 Gün Kiralık

425 TL

5 Gün Kiralık

550 TL

Canon C200 4K Kamera Tanıtım

Tüm sektörün tanıdığı Kiralık Atomos Ninja Flame’in Hardcase ve Aksesuarlar olmayan yalnız soft case ile gelen versiyonudur.

Kiralık Atomos Ninja Flame‘in en önemli farkı HDR özelliği ve ekran parlaklığının 1500 nit olması.

Video çekenler çoğunlukla gölgede kalan alanlar ve patlayan noktalardaki detayları pozlama arasındaki seçimle karşı karşıya kalır. Bazı kameraların daha geniş parlaklık aralığını kaydettiği Log özelliği bir parça çözüm olabilir fakat halen ekranın görüntü kalitesinden ödün vermek zorunda kalınır.

DSLR’ınızdan daha fazlasını alın

HDMI Log çıkışı ile DSLR ve aynasız kameralar ile muhteşem bir ikilidir. Gimbal kullanıcılarından kurumsallara yada bağlarımsız film yapımcılarına kadar kayıtlarınız anında Hollywood, bağlarımsız Film yapımcıları ve Televizyoncular (ProRes ve DNxHR ) için olan standarda yüklecektir. Ek olarak teknik olarak Post Prodüksiyon’da reddilmeyeceğinize emin olabileceksiniz ve kalibre edilmiş 7″ AtomHDR yüksek parlak ekran üzerinde organik renklerle ayarlanmış kamera Log’unun detaylarını görebileceksiniz.

Ekonomik güvenli kayıt kartı

Yüksek kapasiteli kartların sensörden direkt kayıt ile bir araya getirilmesi, bir çok kameranın dayattığı geleneksel 30 dakikalık bariyerin atlanabileceği anlamına gelir.
Ustalaşmış 4K & HD kayıt

Kamerada 4K ve yüksek kare hızı HD kaydetmek için yeterli görünebilir, sadece doğru codec’le kayıt yapmadığınız sürece, post prodüksiyon esnekliğini kısıtlıyorsunuz ve hatta çekimlerinizin teknik olarak reddedilmesi riskini yaşıyorsunuz. 4K’nın yüksek px yoğunluğuyla birlikte, Ninja Flame, Apple ProRes yada AVID DNxHR şeklinde, daha yüksek çözünürlüklü, 10 bit renk bilgili, daha kesin ve etkili 4:2:2 renk kodlamalı ve görsel açıdan kayıpsız, kurguya hazır codec’leri kaydeder.

Artık profesyonel olarak kayıt yapabilir, tıpkı film benzer biçimde özel kareleri yakalayabilir, post prodüksiyonda ve renk düzeltmede daha çok yaratıcı olabilirsiniz. Buna ek olarak, dahili kaydı atlamak, birçok aynasız / DSLR kamerada bulunan 30 dakikalık kayıt barajını ortadan kaldırıyor.

Sürekli güç geri döndü … Süper hızlı şarj ile.
HD ürünlerimizde öncülük eden patentli sürekli güç sistemimiz 4K serisinde geri döndü. Güç düşükken otomatikman ikinci pile cihaz çalışırken geçen değiştirilebilir çift pil sistemi, etkisi altına alan hızlı pil şarj aygıtı ve çift 4 hücreli piller ( ürünle birlikte gelmez ) ile birleştiğinde, dış çekimde sürekli enerjisinin güvence edildiği anlamına gelir.

Gelişmiş DSLR ses dinleme

Ninja Flame’de ek olarak sesi de video kadar iyi kaydedin. 8 kanala kadar HDMI ses veya 2 kanal analog ses girişini özel ses ölçüm göstergelerinde izleyin. Kare gecikmesi için tam kilitli kare, kazanç ayarı ve harici mikrofon kullanırken (3.5mm balanssız giriş) mikrofon seviyesini ayarlayın.
Gelişmiş kayıt kabiliyeti

10 bitlik 4: 2: 2 ProRes / DNx’in haricinde Kiralık Atomos Ninja Flame, öteki kaydedicilerde bulunmayan kayıt işlevleri ekliyor. Canon, Sony, Panasonic, Nikon kameralarından HDMI üzerinden başlatma / durdurma işlemini tetikler. Dahili 3:2 ve 2:2 pulldown (indirgeme) özelliği ile kameranızdaki interlace videoyu aşamalı olarak progressive’e dönüştürün. Pre-roll (eylemi kaçırmamak için devamlı önbellek kaydı) ve yaratıcılığınızı en üst düzeye çıkarmak için TimeLapse gibi gelişmiş işlevleri elde edin.

Canon C200 4K Kamera Teknik Özellikleri


>
Özellik Açıklama

Canon C200 4K Kamera Kiralama Paket İçindekiler


Canon C200 4K Kamera Kiralama Fiyat Listesi


Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 175 ₺ 175 ₺
3 Gün 425 ₺ 141.66666666667 ₺
5 Gün 550 ₺ 110 ₺
7 Gün 625 ₺ 89.285714285714 ₺
10 Gün 0 ₺ 0 ₺
14 Gün 0 ₺ 0 ₺
21 Gün 0 ₺ 0 ₺
30 Gün 0 ₺ 0 ₺