Bize Ulaşın

Profesyonel kalitede kayıt. Dokunmatik ekran rahatlığı.

HERO4 Silver ile dünyanızı tamamen yeni bir yöntemle yakalayın; İlk ve tek bütünleşik ekranlı GoPro. Kamera kontrolü, kadraj ayarlaması ve çektiklerinizi görüntülemek şimdi inanılmaz rahat. Görün ve dokununu, kaydırın. HERO4 Silver 1080p60 ve 720p120 video kaydını gerçeğe yakın bir açıklıkta kaydetmesinin yanında 12MP fotoğrafları 30 kare saniye çekebilmektedir. Yeni deneyim zenginleştirici özelliklerinden biri olan, HiLight Tag ile önemli anları Tag’layarak görüntüleme sırasında hızla ulaşabilir, düzenlerken ve paylaşırken önemli anlara hızla ulaşabilirsiniz. QuikCapture, ile bir tuşla kameranız açılarak kayda başlayacaktır, 40m sugeçirmezdir, HERO4 Silver profesyonel kalite ve çok yönlülüğü dokunmatik ekran rahatlığı ile sizlere sunmakta.

Yerleşik dokunmatik ekran.

HERO4 Silver ilk ve tek dokunmatik ekranlı Gopro’dur. Fotoğraf yada video çekimlerinizde önizleme imkanı sağlayarak en kusursuz çekimleri yapmanıza olanak tanır. İçeriğinizi tekrar izleyerek anlarınızı tekrar yaşayabilirsiniz. Kamera menüleri arasında rahatlıkla gezebilir ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Profesyonel video kalitesi.

Gelişmiş sensörü ile HERO4 Silver kendisinden önce gelen ve çok satan GoPro kameralardan bile daha iyi kalitededir. Kayıtlarınızı sersemletici kalitede 1080p60 kalitesinde ve daha önce görmediğiniz keskinliklerde kaydetmeniz mümkün. Yüksek çözünütlüklü yüksek kare hızı oranına sahip 720p120 ve 960p100 videolar sayesinde fevkalade yumuşak ağır çekim (slow motion) imkanı ile önemli anlarınızı izleme şansı bulacaksınız.

Hızlı, Güçlü fotoğraf çekimi .

12MP Burst fotoğraf modu ile saniyede 30 kare fotoğraf çekebilirsiniz. HERO4 Silver kaçırmak istemediğiniz anları yakalamanızda sizlere yardımcı olacaktır. Fotoğraf çekin, zaman ayarlı (Time lapse) çekimler yapın ve bu çekimleri 0.5sn ile 60sn arasında ayarlama imkanına kavuşun. Özellikle kameranıza ulaşamadığınız durumlar için idealdir. Gece foto (Night Foto) ve Gece zaman ayarlı (Night Lapse) çekim modları ile ayarlanabilir pozlama sayesinde 30 saniyeye ulaşan nefes kesen çekimler yapın.

Gece çekimleri için Yeni Ayarlar.

Gece gökyüzünü yepyeni yöntemlerle fotoğraflayın. Yeni Night Photo ve Night Lapse modları sizlere pozlama (Exposure) üzerinde 30sn’yelere varan kontrol imkanı sunmakta. İster saman yolunu fotoğraflıyor olun ister kamp ateşini, Night Photo ve Night Lapse sizlere daha önce fotoğraflama imkanı bulamadığınız düşük ışık ortamlarında çekimler yapma şansı tanıyacaktır.

Yerleşik Wi-Fi + Bluetooth ile, Kontrol et, Ön İzle ve paylaş.

HERO4 Silver yerleşik Wi-Fi ve Bluetooth® ile,  GoPro App bağlantısı, Smart Remote2 kumanda kullanabilirsiniz. GoPro App telefonunuzu yada tabletinizi uzaktan kumandaya çevirerek, sizlere canlı görüntü, bütün ayar ve özelliklere uzaktan ve rahatça ulaşım imkanı sunmaktadır. Kolaylıkla kayıt yapabilir, çekim ve kayıtlarınızı izleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Akıllı uzaktan kumanda sayesinde birden çok GoPro kamerayı 180m’ye kadar uzaktan kontrol imkanı bulabilirsiniz.

En iyi anlarınızı Tag’layın.

HiLight Tag, yeni HERO4 özelliği, sizlere kayıt sırasında anahtar anlarınızı işaretleme imkanı tanıyacaktır ki bu sayede tekrar izleme sırasında video editlerken yada paylaşırken rahatlıkla ve hızla ulaşabilme imkanı bulacaksınız. İşlem için ayrılmış tuşa basmanız yeterli, kameranızdan GoPro APP üzerinden yada akıllı kumanda2 ile rahatlıkla Tag oluşturabilirsiniz.

Dünyanın en sürükleyici videoları.

HERO4 Silver SuperView™, GoPro-ya özel video modu, sizlere geniş açı yepyeni ve sürükleyici perspektif imkanını sağlar. Bu sayede hem kendinizi hemde çevrenizi çok daha rahat kaydedebilirsiniz bu sayede sizi saran ve her maceranızın içinde görüntüler kaydedebilirsiniz.

Otomatik Düşük Işık Modu

Bırakın kameranız sizin yerinize düşünsün. Otomatik düşük ışık modu akıllıca en ideal düşük ışık modu hızlarını ayarlayarak size en iyi performansı sunacaktır. Kamera ayarlarınızı değiştirmeden aydınlık alanlardan karanlığa rahatlıkla geçebilirsiniz.

Hızlı Yakala Rahatlığı.

QuikCapture modu sayesinde farkettiğiniz anda anı yakalayabilirsiniz. GoPro’nuz tek tuşlu bir kameraya dönüşecek, bir tuşla açılarak aynı anda kayıt etmeye başlayacaktır. Bir kere basarak video kaydı başlatın, basılı tutup 2sn bekleyerek Time Lapse fotoğraf çekimine başlayın. Epik çekimleri kaçırmayacaksınız.

Profesyonel audio performansı.

Yeni güçlü ses sistemi ile HERO4 Silver temiz ve High Fidelity(doğala en yakın ses) kayıtlar yapma imkanı tanıyor. Yeni son teknoloji mikrofon 2x dinamik menzil sağlarken yeni yazılım sayesinde yumuşak ve doğal kayıtlar almanıza olanak tanıyacaktır. Bütünleşik ADC (analogtan dijitale çevirici) sayesinde HERO4 Silver daha fazla çeşitlilik sağlayarak profesyonel harici mikrofonları kullanarak ses kayıtları almanıza imkan tanır, ister ses kaydı alın ister konser kaydı yapın.

Protune™, şimdi hem Fotoğraf hem Video.

Protune kameranızın full performansını ortaya çıkaracaktır, düşük sıkıştırma, sinema kalitesinde optimizasyonu, profesyonel prodüksiyonlarda rahatlıkla kullanılabilir, gelişmiş kontrol seçenekleri sayesinde daha etkili şekilde, fotoğraf ve videolara müdehale etme şansı bulacaksınız. Kreatif yanınız ayarlanabilir renk, ISO, Beyaz dengesi, keskinlik ve pozlama ayarlarını rahatlatıcı bulacaktır. GoPro kameralar içinde en geniş manüel kontrol imkanının tadını çıkartın!

Geliştirilmiş kamera kontrolü.

HERO4 Silver kamera ayarlarına daha hızlı ve etkin şekilde ulaşmanıza ve müdehale etmenize izin verecek şekilde yenilendi. Basitleştirilmiş menüler, ulaşım ve kullanım kolaylığı daha önce olmadığı kadar kolay hale getirmekte.

GoPro App + yazılım.

Gopro deneyiminizi Gopro APP ve GoPro Studio ile genişleterek zenginleştirin. GoPro APP sizlere kameranızı uzaktan akıllı telefon yada tablet yardımı ile kontrol etmeniz için imkan tanımakta. İçeriğinizi sosyal medya ağlarında paylaşabilir, görüntüleyebilir, en yeni ve iyi videoları GoPro kanalında izleme şansı bulabilirsiniz. Gopro Studio ile yeni gopro tarzı videolarını oluşturabilir ve dünya ile paylaşabilirsiniz!

HERO4 Silver Paket İçeriği:

GoPro HERO4 Silver kamera (Yerleşik dokunmatik LCD Ekran )
HERO4 Standart Housing (40m)
HERO4 Standart Housing Skeleton Arka Kapak
HERO4 Standart Housing Dokunmatik Arka kapak (3m)
USB Kablo
HERO4 Batarya
Hızlı Ayırma Tokası
J-Hızlı Ayırma Tokası
Eğik Yüzey Yapıştırıcı Aparat
Düz Yüzey Yapıştırıcı Aparat
Pivot Kol
Ayırma Tokası Sabitleyici
Kullanım klavuzu (EN)
GoPro Sticker

 

GoPro Hero 4 Silver Kiralamak İçin Hemen Tıklayın !

GoPro Hero 4 Silver Tanıtımı
Oylamak ister misin ?
GoPro Hero 4 Silver Tanıtımı