Bize Ulaşın

Kısa film, reklam filmi, görsel efekt, kurgu vs. gibi işlerle ilgilenmeye başladıysanız muhakkak bir dönem internet dünyasında araştırmalar yaparsanız her an karşılaşabileceğiniz bir isim; Kadir Köymen ve bir müthiş marka Edelkrone . Edelkrone markası ülkemizden çok dünya piyasasında daha çok tanınan bir üründür. Bir türk markası, kadir köymen’in son harikası. Edelkrone markası Zacuto, Manfrotto , Aputure,Cavision , Arri , Fancier , Benro, Elinchrom ,Sevenoak,Redrock, Kessler, Somita, Kamerar gibi markalara taş çıkartacak bir marka haline gelmiştir. Ayrıca iki sene üst üste Amerika’da Nab Show fuarında black diamond ödülünü almıştır.


1-Bir yerli sermaye: Edelkrone

Film çekimleriniz için  çeşitli yardımcı ekipmanlar araştırıyorsanız muhakkak bu film ekipmanı sitesiniz ziyaret etmeli veya google görsellerden ürünleri kontrol edebilirsiniz. Üretimlerini yaptıkları tüm ekipmanlar Kadir Köymen’in yani Edelrone markasının kendi tasarımları ve bu konuda da son derece başarılılar diyebilriz. %100 Bir türk markası . Her geçen gün tüm bağımsız ve yüksek bütçeli sinema endüstrisi tarafından tanınan harika bir marka.

kiralama edelkrone


 2-“Filmmaking Solutions”

Türkiye’de doğup Dünya sinemasına açılan ve emin adımlarla ilerleyen; Edelkrone markasının Web sayfasına göz attıysanız “filmmaking solutions” sloganı göze çarpıyor. Açıkçası bunu en kolay olarak ”film yapımı için akılcı çözümler” diye açıklayabiliriz. Web sayfalarını da daha iyi incelediğinizde göreceksiniz . Uluslararası film fuarlarına katılıp kendilerini tanıtıyor ve diğer bir yandan Edelkrone markası Global çapta bir marka olduğundan siteyi İngilizce yapmışlar ve satışlarını dolar üzerinden tüm dünyaya yapıyorlar.

edelkrone_logo


3-Kalite ve Güven

Edelkrone firmasının ürettikleri ekipmanların her biri özel ve kaliteli malzemelerle CNC tezgahlarında hazırlanmaktadır. Dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiş ürünlerin merkez markası haline gelmiştir. Piyasaya sürdükleri tüm ürünlerin kalitesi gerçekten 10 üzerinden 10 puanı hak edecek niteliktedir. Üretimlerini yaptıkları ekipmanlar pratik, fayfalı , kompackt ve düşük bütçeli dersek yeridir. Edelkrone, her geçen gün tecrübelerine bir başka yeni tecrübe katarak her türlü ihtiyacı karşılayacak ürünler tasarlama yönünde ilerleyen bir firma. Edelkrone ürünlerinin en güzel yanlarından biri de aldığınız Edelkrone marka ürünleri ister DSLR ile ister profesyonel kameralar ile kullanabilirsiniz. Bu satın aldığınız birden fazla ekipmanınızı birleştirerek istediğiniz sonuca odaklı çözümler üretebiliyorsunuz.

edelkrone


4-%100 Müşteri Memnuniyeti

Edelkrone firmasının ürünlerinin kaliteli ve dayanıklı olmasının yanında. Müşteri ilişkileri, müşterileri ile diyalogları oldukça iyi olan firma. Kendilerinden her alışveriş yapanın memnun kaldığı aşikardır demek yerinde olur. Vermiş olduğunuz tüm siparişlerin her alanında yakından ilgileniyorlar. Bunun dışında en önemlisi kolay bulunabilir yedek parça teminatı sağlamalarıdır.

EDELKRONE KİRALAMA


5-Edelkrone Shoulder Modula 9+

Edelkrone Modula 9+ model DSLR kit en geniş ekipmanla donatılmış Edelkrone kitidir. Modula 9+ diğer tüm omuz kitlerinden farklı olarak tüm ağırlığı çift omuzda taşıma özelliğine sahiptir. Bu sayede bel ve boyun ağrısı yaşamadan uzun süren çekimler rahatlıkla yapılabilir.

Bu kit ile omuz kamerası olmayan bir kamerayı omuz kamerasından bile daha rahat bir şekilde omuzda kullanmak mümkündür. Çift omuz aparatı istendiğinde kolay ve hızlıca katlanarak tek ve büyük bir omuz aparatı haline dönüştürülebilir. Bu çift omuz aparatı denge ihtiyacına göre uzayabilir ve kısalabilir. Modula 9+’da ayrıca pil şeklinde özel üretilmiş çift ağırlık da gelmektedir ve kitin arkasında kameranın çapraz açısına gelecek şekilde takılabilir. Bu çapraz açı ile mükemmel bir denge sağlanmakta eller serbest dahi bırakılabilmektedir.Çift omuz aparatı setten çıkartıldığında temel omuz kiti ( base unit/starter kit ) aslında kamerayı tek omuza almak için yeterlidir. Ayrıca bu başlangıç kitiyle üstten tutmak da mümkün olur. Bunun yanı sıra Rods ile kameranın konduğu plate altından 15mm standart çubuklar çıkmakta el aparatları, follow focus ve mattebox takmak için imkan sunmaktadır. Sette monitör veya viewfinder bağlamak için holder da bulunmaktadır. Edelkrone Modula 9’u Modula 9+ yapan özellik ise el tutma apartalarının Focus Plus ile birlikte gelmesidir. Focus Plus+ çok özel bir follow focus’tur ve kiti aşağıdaki tutma aparatlarından elle tutarken eli hiç yukları kaldırmadan tek parmakla netlik yapmayı sağlar. Eğer Modula 9+ değil de sadece Modula 9 alınmak istenirse bu durumda el tutma aparatları da normal gelecektir. Yine de follow focus’a ihtiyaç duyulacaktır. Bu durumda Focus One Pro isimli follow focus satın alınabilir.

Özel pil şeklindeki ağırlıklar dilendiğinde kolayca tek veya çift olarak kullanılabilir. Ya da kitin arkasınaki cheese plate’e batarya yuvası takılarak istenilen bataryalar da enerji almak için kullanılabilir.

Kit rahatlıkla bu tripod’a konabilir. Kitin üstündeki özel delikler sayesinde rahatlıkla bir çok aksesuar bağlanabilir.

Beyaz ve sert şık karton kutusu da ürünün albenisini artırmaktadır.

Modula 9


6 -Edelkrone Modula 7

Edelkrone yüksek kalitede özel tasarım omuz kitleri, Follow Focus’lar ve Slider’lar üreten bir firmadır. Tüm dünyada çok popüler olan Edelkrone ürünler CNC’de özel olarak üretilmektedir.

Paket İçeriği:  Base Ünite – Uzatma Rodları – Hand Grip – İçe ve Dışa dönebilen Omuz Desteği – Kamera Plate – Monitör / EVF  Tutacağı – Ağırlık: 4.5 kg

edelkrone_modula7


7- Edelkrone Slider

Tüm DSLR, Black Magic ve ufak kameralar için uyumlu profesyonel slider. Edelkrone Slider ile soldan sağa yada sağdan sola şaryo yapabildiğiniz gibi, Önden-Arkaya doğru veya Arkadan Öne doğru şaryo yapılabilmektedir. Titreme kesinlikle olmamaktadır. Slider Tripotu ile verilmektedir. Hafif olduğu için taşıması çok kolaydır. Kurulumu çok kısa sürede yapılabilmektedir.
Kiralik Edelkrone Slider için: www.kiralikkamera.com.tr , www.mark3kiralama.com , www.kamerakiralama.com.tr veya www.ucuzekipmankiralama.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

slieder plus pro large


8-Edelkrone Target Tracking Module

Edelkrone Target Tracking Module, Kadir Köymen‘in dahiyane tasarımları içinde oldukça dikkat çeken premium bir ürün. Çekim sırasında objeye otomatik olarak kilitlenme özelliğine sahip bu cihaz, geleneksel yöntemlerin aksine oldukça basit ve daha az masraflı. Diğer Edelkrone ürünleri gibi titizce tasarlanmış, oldukça hoş bir tasarıma sahip olan ürün video işiyle uğraşanların ilgisini hakediyor.

action target module


9-EdelKrone Slider Plus Pro

SliderPlus Pro, Edelkrone markasının özel tasarım ürünlerinden biri olarak öne çıkıyor. Çantada rahatlıkla taşınabildiği için ihtiyaç duyulan her yere kolayca götürülebilir. SliderPlus Pro, tripod üstünde bir bütün olarak hareket ettiğinden dolayı çekim esnasında bir problem yaşanmıyor. Kamera hareket ederken slider’ın kendisi de özel bir mekanizma ile hareket ediyor. Edelkrone Slider Plus Pro diğer slider modellerine göre daha ufak olmasına karşın kullanıcılar için daha uzun bir hareket sağlıyor. SliderPlus Pro ile hızlı ve rahat bir şekilde kayma hızını  kontrol altında tutmak mümkün olabiliyor. Ayrıca Edelkrone Slider Plus’u uygun bir pozisyona ayarladıktan sonra  kilitleyebiliyorsunuz.

EdelKrone Slider Plus Pro


10-En Yeni Ürünler

Edelkrone Flex Tilt Head – pocketskater² – Edelkrone Pocket Slider – Edelkrone PocketRIG²

kiralık-edelkrone-flex-tilt-head21


 

 

 

 

Edelkrone Denince Aklımıza Gelen 10 Şey